طراحی وب سایت شخصی دکتر محمدرضا گیتی

طراحی وب سایت شخصی جناب آقای دکتر محمدرضا گیتی

معرفی:

دکتر محمدرضا گیتی متولد ۱۳۴۵ متخصص ارتوپدی و فوق تخصص جراحی شانه و دست از کشور فرانسه میباشد. سابقه تخصص ارتوپدی دکتر گیتی ۲۱ سال و سابقه کار فوق تخصصی ایشان در زمینه جراحیهای شانه و دست ۱۴ سال است.دکتر گیتی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران  از سال ۱۳۷۴ با رتبه دانشیاری و همچنین دبیر بورد تخصصی رشته ارتوپدی در وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی میباشد . ایشان در بیمارستانهای دانشگاهی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تهران به آموزش دانشجویان و تربیت متخصصین ارتوپدی مشغول میباشد.

تحصیلات

دکتر محمدرضا گیتی سال ۱۳۶۹ با رتبه اول از دانشکده پزشکی دانشگاه تهران فارغ التحصیل شد. بدلیل کسب رتبه اول دانشکده بطور مستقیم وارد دوره تخصص ارتوپدی در دانشگاه تهران شد و در سال ۱۳۷۳ موفق به کسب رتبه اول در امتحان بورد تخصصی کشور در رشته جراحی استخوان و مفاصل گردید. وی در سال ۱۳۷۴ به صورت هیئت علمی تمام وقت در دانشگاه علوم پزشکی تهران مشغول به کار شده و در سال ۱۳۷۸ جهت ادامه  تحصیل در رشته فوق تخصصی جراحی شانه و دست راهی کشور فرانسه گردید. دوره فوق تخصصی در دانشگاه پل -ساباتیه شهر تولوز با موفقیت در سال ۱۳۸۰ به پایان رسید.وی همچنین دوره های متعدد آموزشی کوتاه مدت در رابطه با جراحیهای شانه و آرتروسکوپی را در سالهای بعد درکشورهای اروپایی گذرانده و مدارک مربوطه را اخذ نموده است.

دکتر محمدرضا گیتی سابقه ۲۱ سال کار در رشته تخصصی جراحی استخوان و مفاصل و سابقه ۱۴ ساله در رشته فوق تخصصی جراحی شانه و دست دارد.وی از پیشگامان جراحی های آرتروسکوپی شانه در ایران بوده و جزو معدود متخصصینی میباشد که مدرک معتبر فلوشیپ شانه را در کشور دارا میباشد. (این مطلب با مرجعه به سایت نظام پزشکی irimc.org قابل بررسی است ).
دکتر گیتی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با رتبه دانشیاری بوده و در این موقعیت به امر آموزش پزشکی در رده های مختلف دانشجویان پزشکی ، رزیدنتهای تخصصی  و متخصصین ارتوپدی اشتغال دارد. وی به عنوان سخنران علمی در کلیه کنگره های ارتوپدی داخل کشور شرکت فعال داشته و همچنین به عنوان مدرس در دوره های آموزشی جراحی آرتروسکوپی شانه که سالیانه در شهر استانبول ترکیه برگزار میشود حضور دارد.در کنار کار دانشگاهی در بخش خصوصی  نیز فعال بوده و عمده کار وی در این قسمت هم به انجام جراحیهای فوق تخصصی شانه و دست اختصاص دارد.

وب سایت: http://drgiti.com

طراحی وب سایت شخصی دکتر محمدرضا گیتی
طراحی وب سایت شخصی دکتر محمدرضا گیتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *